TŘINEC Sedm a dost! Každá série jednou končí. I ta třinecká. V osmém po sobě jdoucím zápase fotbalisté Třince bodovat nedokázali.

FK PARDUBICE – FK FOTBAL TŘINEC 1:0

Na hřišti lídra druhé ligy toho hráči Třince příliš nepředvedli. Červení rozjásali své fanoušky ve dvacáté minutě, kdy se do střelecké listiny zapsal Kohut.

Tisícovka diváků mohla vidět další branky v Adamuškově síti, ale třinecký gólman byl bezchybný. A jeho parťáci hrající v černé sadě dresů směrem dopředu bezzubí.

Domácí bránu hosté pořádně neohrozili, a to je hlavní důvod, proč se z Pardubic odporoučeli s nepořízenou.

Byli jsme zbytečné bojácní a ustrašení. Vzadu jsme se dopouštěli chyb a v dopředu jsme se neprosadili,“ konstatoval asistent třineckého trenéra Tomáš Jakus.

BRANKA: 20. Kohút. Rozhodčí: Vojkovský – Dobrovolný, Horák. ŽK: Solil, Miker – Janoščín, Akulinin. Poločas: 1:0.

PARDUBICE: Šmíd – Prosek, Toml, Šejvl, T. Čelůstka – Jeřábek – Kohút, Solil (85. Sokol), Hlavatý (83. Čihák), Zifčák (76. Miker) – P. Černý. Trenér: Krejčí.

TŘINEC: Adamuška – Kušnír, Gáč, Bedecs, Janoščín (82. Tijani) – Hlúpik, Machalík (55. Valenta), Samiec, Kubala, Janošík (55. Arroyo), – Akulinin. Trenér: Habanec.