Třinečtí fotbalisté vyloupili Žižkov

TŘINEC Fotbalisté Třince vyhráli třetí z posledních čtyř zápasů a vrátili se na čtvrté místo FNL. Na Žižkově odchytal premiérový letošní zápas brankář Jiří Adamuška.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV – FK FOTBAL TŘINEC 0:4

Dvanácté vítězství Třince v sezoně se začalo rodit už po čtvrthodině hry, kdy si po Šumbertově centru dal vlastence Trávníček. Pět minut před pauzou si našla cestu do sítě tečovaná střela Janošíka.

Po změně stran hostům vyšel protiútok, Buchvaldek oslovil Juřenu a ten se radoval z jubilejní desáté trefy v sezoně. Poslední slovo měl kapitán Čelůstka, po rohovém kopu Šumbery hlavou usměrnil míč do horního růžku.

V bráně Třince letos poprvé stál gólman Adamuška, svoje vystoupení přizdobil čistým kontem.

BRANKY: 16. Trávníček vlastní, 40. Janošík, 59. Juřena, 78. Čelůstka. Rozhodčí: Klíma. ŽK: Čermák – Janoščín, Čelůstka. Diváci: 958. Poločas: 0:2.

ŽIŽKOV: Soukup – Dressler, Košťál, Mareš, Trávníček (46. Moravec) – Toml – Štípek, Čermák, Batioja, Urbanec (46. Musa) – Kuchta (80. Frimmel).

TŘINEC: Adamuška – Velner, Čelůstka, Reintam, Bedecs, Janoščín – Buchvaldek (69. Vaněk), Samiec, Šumbera, Janošík (83. Cienciala) – Juřena (78. Dedič).