Oceláři vyzráli na Bruslaře. Byl to můj nejlepší zápas v kariéře, řekl Christov

TŘINEC V posledním zápase před reprezentační přestávkou vydoloval zraněnními zmítaný tým Ocelářů tři body v Mladé Boleslavi.

BK MLADÁ BOLESLAV – HC OCELÁŘI TŘINEC 1:4

Oceláři složili Bruslaře i bez šesti hráčů základní sestavy. Šanci dostali náhradníci a chytili ji za pačesy. Vyčníval zejména útočník Vít Christov – nejprve zapsal druhý gól v extralize a posléze zaznamenal asistenci.

Byl to možná nejlepší zápas mé kariéry, asi jsem se dobře vyspal. Jsem vděčný za každou chvilku, kdy mohu být v extralize na ledě. Vše si neskutečně sedlo, jak týmově, tak i s klukama v lajně,“ řekl pro oficiální web Ocelářů Vít Christov.

BRANKY A NAHRÁVKY: 24. Vondrka (Kotvan) – 13. Christov (Novotný, Dravecký), 29. Dravecký (Christov, Kundrátek), 58. Svačina, 60. Polanský (Růžička, Matyáš). Rozhodčí: Bejček, Bjalkander – Pešek, Ganger. Vyloučení: 2:3, Pabiška 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 3122. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:2.

ML. BOLESLAV: Kantor – Kotvan, Pláněk, Hanzlík, Dlapa, Bernad, Němeček, Eminger – Vondrka, Klepiš, Skalický – Orsava, Žejdl, Šťastný – Pacovský, P. Musil, Pabiška – Flynn, T. Knotek, P. Kousal.

TŘINEC: Hrubec – Gernát, Roth, Galvinš, Kundrátek, Musil, Matyáš, Adámek – Hrňa, Marcinko, Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Chmielewski, Hladonik, O. Kovařčík – Christov, Novotný, Dravecký.