Mažoretky Pietrovky sklízí další úspěchy. Podmanily si Evropu

PÍSEK Mažoretky Barbora a Veronika Pietrovy z Písku si znamenitě vedly na evropském šampionátu v této disciplíně.

Barbora Pietrová obhájila nejcennější kovy a titul šampionky v královské disciplíně sólo senior 1 baton (hůlka) a též v individuálním vystoupení se dvěma hůlkami.

Veronika Pietrová získala dva nejcennější kovy v mladší kategorii sólo junior 1 a 2 baton. Sesterské duo opanovalo sólové kategorie jak v seniorech, tak i v juniorech. V kategorii duo senior 1 baton skončilo těsně pod stupni vítězů.

Nejedná se zdaleka o jediný letošní úspěch nadějných sportovkyň – excelovaly rovněž na domácím šampionátu v mažoretkovém sportu.

Obě děvčata se radovala z mistrovského titulu, k němuž přidala druhé místo v sestavách s hůlkou (baton). Ve společném duu jim náležela pátá pozice.
Barbora se radovala z titulu mistryně ČR v královské disciplíně dospělých (sólo senior 1 baton), druhá byla v kategorii sólo senior 2 baton.
Veronika opanovala kategorii sólo junior 2 baton, v disciplíně s jednou hůlkou skončila druhá.