Jednou to přijít muselo. První domácí nezdar Třince. Zdechli jsme, řekl Neček

TŘINEC Fotbalisté Třince nenavázali na předchozí úspěšná vystoupení proti Znojmu, Táborsku a Žižkovu a po matném výkonu prohráli s Vlašimí – doma poprvé v této sezoně.

FK FOTBAL TŘINEC – FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 0:1

Domácí začali docela slušně, jenže z úvodních velkých šancí a závarů před bránou nic nevytěžili. Po bezbrankovém poločase si chtěli pomoct standardními situacemi, ale Reintamovy hlavičky se neujaly.

Přestože Třinečtí po změně stran začali hrát na dva útočníky, směrem dopředu to skřípalo, stoprocentní příležitosti ze hry si vinou četných nepřesností nevytvořili.

Spíše podprůměrný zápas, který sledovalo pouze tři sta diváků, rozsekla penalta – patnáct minut před koncem jim proměnil střídající Janda.

Fotbalisté Třince propásli možnost poskočit na třetí místo tabulky. Mimo jiné i proto, že na domácím trávníku na jaře ztratili body už popáté.

„V prvním poločase jsme nehráli dobře, zbytečně jsme couvali a zalézali. První půle byla špatná, ve druhé jsme hráli na dva útočníky, měli jsme nějaké standardky, ale slibné akce jsme nedohráli. To se nám nakonec vymstilo, doslova jsme zdechli,“ trpce se pousmál trenér poražených Jiří Neček.

BRANKA: 76. Janda z pen. Rozhodčí: Matějček. ŽK: Bedecs, Ilko – Březina, Dao. Diváci: 307. Poločas: 0:0.

TŘINEC: Adamuška – Ilko, Čelůstka (46. Dedič), Reintam, Bedecs, Janoščín – Buchvaldek (77. Joukl), Samiec, Šumbera, Janošík (65. Vaněk) – Juřena.

VLAŠIM: Řehák – Kadlec, Březina, Štochl, Tusjak – Skopec – Vodháněl, Badocha, Mareček (78. Cabadaj), Plachý (60. Janda) – Dao (85. Ivanko-Macej).