Hrubec po Trenčínu: Musíme jít s pokorou do zápasů, které přijdou

TŘINEC Čtyři výhry, jedna prohra po samostatných nájezdech – taková je bilance třineckých hokejistů v přípravném období. V závěrečném duelu přehráli Trenčín.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HK DUKLA TRENČÍN 3:1

Oceláři diktovali tempo hry a dostávali se do šancí. Proměnili však pouze tři, jejich vítězství se zrodilo v závěrečné třetině. „Takové zápasy, kdy jde na brankáře jen pár střel, my gólmani nemáme rádi,“ přiznal pro oficiální web Ocelářů brankář Šimon Hrubec.

Jeho celek si v přípravných duelech vedl velmi dobře, v základní hrací době nenašel přemožitele. „Byla to jedna z nejlepších příprav. Nevím, jestli to má nějakou vypovídající hodnotu, nemusí to nic znamenat. Všechno teď začne Ligou Mistrů. Musíme jít s pokorou do zápasů, které teď přijdou,“ dodal Hrubec.

BRANKY A NAHRÁVKY: 16. Růžička (Bukarts, Krajíček), 50. Bukarts (Marcinko, Hrňa), 57. Polanský (Svačina, Adamský) – 33. Rýgl (Bližňák). Rozhodčí: Kubičík, Mrkva – Ganger, Tošenovjan. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. Diváci: 1404. Třetiny: 1:0, 0:1, 2:0.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Adámek, Kovář, Roth, Doudera, Matyáš, Zahradníček, Bartko – Bukarts, Marcinko, Růžička – Chmielewski, Viedenský, Hrňa – Adamský, Polanský, Svačina – Dravecký, Vlach, Raška.

TRENČÍN: Valent – Bohunický, Rýgl, Starosta, Frühauf, Bokroš, Cebák, Holenda, M. Hudec – Švec, Varga, Mikula – Sádecký, Dlouhý, R. Hudec – Bližňák, Bartovič, Ölvecký – Hecl, Radivojevič, Sojčík.