Futsalisté Třince inkasovali tři vteřiny před koncem a prohráli

TŘINEC Jenom tři sekundy dělily třinecké futsalisty od remízy na palubovce Baníku.

FC BANÍK OSTRAVA – SKP OCEL TŘINEC 4:3

Jako první kapituloval Kreželok, po nahrávce Neumanna se na něho rozběhl Galus a nedal mu šanci. Vzápětí se skóre měnilo znovu, z pokutového kopu vyrovnal Baron. Stejný hráč poslal Opluštilovu přihrávku pod břevno a hosté vedli. Ne však dlouho, protože před pauzou si smolně srazil míč do vlastní brány R. Kisza.

Dvě rychlé změny stavu přinesl také druhý poločas. Rohový kop Maleňáka uklidil do sítě Galus a posléze Buryan nahrál Kantorovi, který střelou po zemi vyrovnal. O několik minut později ostravský brankář Bortlík vytáhl čtyři bravurní zákroky proti Opluštilovi, Baronovi a Kantorovi.

Pouhé tři sekundy před závěrečnou sirénou Galus zařídil Baníku šťastné vítězství.

BRANKY A NAHRÁVKY: 2. Galus (Neumann), 20. R. Kisza vlastní, 24. Galus (Maleňák), 40. Galus – 6. Baron z pen., 18. Baron (Opluštil), 26. Kantor (Buryan). Poločas: 2:2.

TŘINEC: Kreželok – R. Kisza, Baron, Buryan, Godfryd, Kantor, T. Kisza, Očadlík, Opluštil, Samek.