Futsalisté remizovali s Jeseníkem. Obrance Samek vsítil hattrick

TŘINEC Nejlepší střelec Lukáš Baron třineckým futsalistům včera chyběl, a tak to vzal na sebe obránce Miroslav Samek. Třinec vedl 2:0, pak prohrával 2:4, nakonec zachránil aspoň bod.

SKP OCEL TŘINEC – AC GAMASPOL JESENÍK 4:4

Před týdnem Třinečtí prohráli v hale hodonínského Tanga 6:3, o jejich góly se postarali Opluštil (skóroval dvakrát) s Baronem.

V posledním domácím utkání letošní sezony futsalisté Třince začali výborně, Buryan našel Kantora a ten prudkou střelou po zemí k tyči otevřel brankový účet.

Chvíli poté Samek zachytil míč, vyrazil do protiútoku a po spolupráci s Kantorem prostřelil brankáře Růžičku.

V dalším průběhu utkání se domácí odmlčeli, střílením branek se bavili hosté. Schneider snížil na 2:1 a o pár minut později vyrovnal Vavrač.

Stejný hráč pět minut po změně stran potrestal gólem liknavou rozehrávku Třince. Domácí začali hrát power-play, z čehož nejprve zásluhou Schneidera profitovali hosté – 2:4.

Když už se schylovalo k porážce Třince, začal úřadovat Samek. Po spolupráci s Opluštilem poslal míč pod břevno a pouhé čtyři vteřiny před koncem do stejného místa napálil Kantorovu přihrávku – 4:4.

BRANKY A NAHRÁVKY: 3. Kantor (Buryan), 7. Samek (Kantor), 39. Samek (Opluštil), 40. Samek (Kantor) – 8. Schneider (Kazár), 14. Vavrač (Mráz), 26. Vavrač (Plhák), 38. Schneider (Plhák). Rozhodčí: Šenkýř, Kabeláč. ŽK: Buryan, Samek. Poločas: 2:2.

TŘINEC: Sikora – Buryan, Kantor, R. Kisza, Opluštil, Przyczko, Samek, T. Kisza, Godfryd.