TŘINEC Letošní spanilá jízda třineckých florbalistek vyvrcholila prvenstvím po základní části první ligy a následným postupem do čtvrtfinále play-off. Posléze vedení ČFbU rozhodlo o předčasném ukončení sezony.

Udělat úspěch – takový byl letošní cíl prvoligových florbalistek Ossika Třinec. V základní části to všem svým soupeřkám nandaly a první ligu vyhrály před druhým Hradcem Králové.

Poté přišly na řadu vyřazovací boje. Tabulkové postavení v úvodním kole play-off třineckým hráčkám přisoudilo Jihlavu. Svěřenkyně trenéra Jiřího Kajfosze neměly větší problém, Jihlavu porazily 8:1 a 9:1.

Čtvrtfinálová série se Štibořicemi se vinou epidemie koronaviru už neuskutečnila, na základě bezpečnostních opatření vedení České florbalové unie sezonu předčasně ukončilo.

FBC OSSIKO TŘINEC – SK JIHLAVA 8:1
Branky a nahrávky: Rozehnalová (vlastní gól), Bieleszová, Kawuloková (Šibrová), Bieleszová, Šiborvá (Zetková), Giecková, Nogawczyková, Kawuloková (Šiborvá). Třetiny: 4:0, 3:1, 1:0.

SK JIHLAVA – FBC OSSIKO TŘINEC 1:9
Branky a nahrávky: Bieleszová (Skalíková), T. Martynková (Bieleszová), Kajfoszová (Šiborvá), T. Martynková (Kajfoszová), Šiborvá (Kajfoszová), Bieleszová (Kawuloková), Kawuloková (Šibrová), Giecková (Franková), Bieleszová (T. Martynková). Třetiny: 0:2, 0:5, 1:2.